AUTOSALÓN 2021

12. ročník Plzeňského Autosalónu již tento víkend u OC Olympia Plzeň!

Plzeňský Autosalón se pyšní rekordním počtem vystavovaných automobilů na jednom místě. „Návštěvníkům představíme řadu modelů nových aut od 15 partnerských firem. Lidé mají opět jedinečnou šanci vidět takto pohromadě nejnovější modely pro rok 2021. Do vozů se všichni mohou posadit, bez ostychu osahat a určitě i otestovat při předváděcí jízdě. Oblíbené sporťáky, rodinné combi, praktické SUV či klasické terénní vozy. Novinkou je prezentace vozidel značky Polaris. Každoročně na náš Autosalón zavítá více než 50 000 návštěvníků, v letošním roce to bude, doufejme, obdobné,“ věří Lukáš Krásný z pořadatelské Agentury Nashledanou.

 NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

• 15 vystavovatelů, Více než dvě desítky vystavovatelů, přes 20 značek nejnovějších vozů, téměř 100 modelů aut a ostatních vozidel na jediném místě! Na Autosalónu uvidíte pohromadě i nejvíce skútrů, motocyklů atd.

• Akční cenové nabídky pro vybrané modely vozů, testovací jízdy, slevy na nákup příslušenství, poradenství a zákaznický servis na špičkové úrovni, soutěže!

• Moderované představení vozů dle vlastních kategorií

Představování vozidel dle našich tříd (So+Ne):

10:00 Auta a vozidla k práci – na cestu do práce i pracovní auta

11:30 Rodinná auta a vozidla

13:00 Vozidlo pro ženu

14:30 Čím se chceme pochlubit? Vlajkové lodě, unikáty, novinky…

16:00 Auta a vozidla, která nás baví… Potěšení z jízdy

KOHO A CO UVIDÍTE?
• Více než 100 vozidel nejrůznějších značek na jednom místě:
Aprilia / Audi / bagry a užitková vozidla / bazarové osobní automobily / el-Blesk / Fiat / Fiat Professional / Hyunda / Kymco / Mazda / Peugeot / Piaggio / Polaris / Polini tuning / Subaru / Suzuki / Škoda / Takeuchi (bagry) / Toyota / Vespa / Volkswagen / Volkswagen užitkové vozy