AUTOSALÓN 2023

14. Plzeňský Autosalón: Největší výstava nových aut v regionu

Plzeň se opět chystá na největší výstavu nových aut v regionu. 14. ročník Plzeňského Autosalónu se uskuteční v OC Olympia Plzeň od 12. do 14. května 2023. Tento rok se můžeme těšit na nejvíce nových aut, spoustu motocyklů a skútrů renomovaných značek, čtyřkolky a pracovní stroje, ale i bagry.

Novinky ze světa automobilových značek

Na Plzeňském Autosalónu se představí nejnovější modely automobilových značek jako Mercedes, Jeep, Škoda, Suzuki, Nissan, Opel, MG, Citroen, Mitsubishi, Subaru, Ford, Toyota, Lexus, Peugeot a další. Návštěvníci si budou moci prohlédnout nejen luxusní vozy, ale také praktické rodinné vozy a elektromobily. Vystavovatelé připravují i testovací jízdy, takže si budete moci nové vozy vyzkoušet na vlastní kůži, nebo si testovací jízdu domluvit na vybraný termín.

Na výstavě se nebudou prezentovat pouze nové modely vozů, ale také nejnovější technologie v oblasti automobilismu. Návštěvníci se budou moci seznámit s novými systémy asistence řidiče, bezpečnostními prvky a alternativními pohony vozidel.

Milovníci motocyklů a skútrů si přijdou na své. Na výstavě se představí nejnovější modely od značek jako Honda, Vespa, Piaggio, Aprilia, CFMOTO, Moto GUZZI, Kymco a dalších. Kromě nových motocyklů a skútrů se budou prezentovat i doplňky a příslušenství pro tyto stroje a jejich majitele.

Pro ty, kteří hledají spíše pracovní stroje, bude na výstavě k vidění široká škála čtyřkolek, buggyn a dalších strojů sloužících jak k zábavě, tak i k různým pracovním činnostem. Zastoupeny budou modely z kategorií ATV, UTV, SSV značek Polaris, CFMOTO, a značek zastupovaných společností ASP group. Vystavovatelé připravují i ukázky práce těchto strojů, takže si návštěvníci budou moci prohlédnout jejich funkčnost a výkon.

Pro letošní ročník jsme se rozhodli uspořádat prezentace jednotlivých prodejců a jejich značek přímo v jejich expozicích. Tradiční moderátor Plzeňského Autosalónu Petr Vejvoda bude navštěvovat jednotlivá prezentační místa a dělat rozhovory přímo mezi modely. Rozhovory budou samozřejmě ozvučené mobilním sound systémem“ říká pořadatel výstavy Lukáš Krásný z Agentury Nashledanou.

V rámci doprovodného programu se bude prezentovat: MxKidsAcademy Dobřany

MxKidsAcademy Dobřany je MX a Quad školička pro děti, ve které se budou zaměřovat na seznámení s tímto sportem od těch nejmenších, až po vypilování techniky a fyzické kondice u dorostenců.